Sahteciliğin sıfıra
indirilmesine yardımcı olun

Project Zero, sahte ürünleri tespit etmek ve kaldırmak için Amazon teknolojisinin gücünü marka analizleriyle birleştirerek kullanır.

Sahtecilikten korumada bir üst seviye

Project Zero, marka koruma araçlarımızı kullanmada deneyimli, sizinkine benzer markalar için özel sahtecilikten koruma özelliklerinin kilidini açar.
Otomatik korumalarınızı güçlendirin
Şüpheli sahte ürünleri mağazamızdan proaktif olarak kaldırmamız için önemli veri noktalarını bize bildirin. Sahte olabilecek ürünleri tespit etmek için her gün 8 milyardan fazla liste kaydı güncellemesini izleriz.
Sahte ürünleri hemen kaldırın
Bize ulaşmanıza gerek kalmadan sahte liste kayıtlarını hemen kaldırabilmenizi sağlayan benzersiz bir özellikten yararlanın. Doğru bildirimler sayesinde değerlendirme döngülerimiz, müşterilerinizi etkilemeden önce ihlalleri otomatik olarak engelleyecek biçimde yönlendiriliyor.
Sahtecilik ağlarını engelleme
Sahte ürünlerin birim düzeyinde müşterilere ulaşmasını proaktif olarak önlemek için, isteğe bağlı serileştirme hizmetimizle ürünlerinize benzersiz kodlar ekleyin. Siparişin Amazon Lojistik ve başka bir satıcı kapsamında olup olmamasından bağımsız olarak gönderilen her birimin orijinal olduğu doğrulanır.

Amazon'un gücüyle markanızı
koruyun

Güvenilir

22 binden fazla

Project Zero'ya kayıtlı markaların sayısı.


Güçlü

8 milyardan fazla

Amazon'un otomatik teknolojisi tarafından olası kötüye kullanım belirtileri açısından taranan, ürün detay sayfalarındaki günlük değişiklik girişimleri.

Etkili

%99'dan fazla

Bir markanın bulup bildirmesine gerek kalmadan proaktif denetimlerimiz sayesinde tespit edilen engellenmiş veya kaldırılmış liste kayıtlarının oranı. Bu liste kayıtlarının ihlal içerdiğinden, hileli, sahte veya başka bir şekilde kötüye kullanım açısından riskli olduğundan şüpheleniliyordu.
BAŞARI HİKAYELERİ

Startup'lardan Fortune 500 şirketlerine kadar

Project Zero'da sayıları artan markaların arasında yerinizi alın

Project Zero için zaten uygun olabilirsiniz

Brand Registry'ye tescilli bir ticari marka ile mi kaydoldunuz?

Brand Registry'de oturum açın ve uygun olup olmadığınızı öğrenmek için Project Zero sayfasını ziyaret edin.

Yine de Project Zero için uygun değil misiniz? Yapmanız gerekenleri öğrenin.

Amazon ile aranızdaki satış ilişkisinden bağımsız olarak şu koşulları karşılamalısınız:
• Tescilli ticari marka içeren bir Brand Registry hesabınız ve hak sahibi rolünüz olmalıdır.
• Son altı ay içinde, İhlal Bildir aracı üzerinden en az %90 kabul oranına sahip olası ihlal bildirimleri göndermiş olmalısınız.
Araçlarımızın kötüye kullanımını önlemek amacıyla Amazon, kullanıcının uygunluğunu belirlemek için ek unsurları değerlendirme hakkına sahiptir.
© 2023, Amazon Services LLC.