Amazon'da markanızı geliştirin

Brand Registry'ye kaydolmak, birçok marka oluşturma programının koşullarına uygun hale gelmenin ilk adımıdır. Amazon; dönüşümü iyileştirmenize, bulunabilirliğini artırmanıza ve fikrî mülkiyeti korumanıza yardımcı olmak için marka sahiplerine özel araçlar sunar.

Markanızı piyasaya sürün

Müşterilerin Amazon'da markanızı bulmasına yardımcı olmak için tasarladığımız araçları kullanarak kendi benzersiz ürünlerinizi satın.

Markanızı Amazon ile geliştirmeniz için birçok neden var

Markalarını Amazon Brand Registry'ye kaydetmiş marka sahipleri olan satış ortakları için özel olarak tasarlanmış marka avantajları sunuyoruz. Brand Registry'ye kaydolmak, birçok marka oluşturma programının koşullarına uygun hale gelmenin ilk adımıdır.
Bu araçlar markanızı korumanıza, müşterilerle bağlantı kurmanıza ve stratejiniz için gerekli bilgileri almanıza yardımcı olabilir.

Müşterilerle bağlantı kurun

Program
Genel Bakış
Bağlantı
A+ İçerik
Hikayelerini paylaşmak, rakiplerine karşı görsel olarak öne çıkmak ve müşterilerin en iyi alışveriş kararlarını vermesine yardımcı olmak isteyen markalar için.
Sponsorlu Markalar
Amazon alışveriş sonuçlarında hem markasının hem de ürün portföyünün daha çok tanınmasını ve keşfedilmesini isteyen markalar için.
Mağazalar
Amazon mağazasında sürükleyici bir ortam oluşturarak markasının boyutu fark etmeksizin hikayesini, misyonunu ve ürünlerini hedef kitlelere tanıtmak isteyen markalar için.
Vine
Amazon mağazasındaki güvenilir yorum sahiplerini orijinal müşteri yorumları paylaşmaya davet ederek yeni veya düşük rotasyonlu ürünler hakkında farkındalık yaratmak, güven kazanmak ve bunların satışını artırmak isteyen markalar için.
Müşterilerle Etkileşim
Hedefli e-posta pazarlama kampanyaları düzenleyerek müşterilerle ilişki kurmak, müşteriyi elde tutma oranını yükseltmek ve etkileşimi artırmak isteyen markalar için.
Videolu alışveriş - Ürün videoları
Ürünlerini sergilemek ve müşterileri bilgilendirmek amacıyla video kullanmak isteyen markalar için.
Amazon Live
Müşterilerle canlı yayınlarla gerçek zamanlı olarak etkileşim kurmak isteyen markalar için.
Abone Ol ve Tasarruf Et
Tekrar satın alma işlemlerini artırmak ve yüksek düzeyde etkileşim kuran müşteriler arasında marka bilinirliği oluşturmak isteyen markalar için.
Sanal Ürün Setleri
Daha iyi alışveriş deneyimleri sunmak amacıyla ürün setleri sunarak markanın kataloğundan daha fazla ürünün bulunmasını ve satın alınmasını kolaylaştırmak isteyen markalar için.
*Bulunurluk ve uygunluk gereklilikleri, programa ve pazaryerine göre değişebilir.

Stratejiniz için bilgi sağlama

Program
Genel Bakış
Bağlantı
Amazon Marka Analizi
İşletme hedeflerine ulaşmak amacıyla stratejik kararlar alırken verilerden yararlanmak isteyen markalar için.
Amazon Attribution
Satışların etkisini analiz etmek ve Amazon dışı reklam ve pazarlama çalışmalarıyla elde edilen satışlardan indirim kazanmak isteyen markalar için.
Satış Yönlendirme İndirimi
Pazarlama verimliliğini artırırken ve bonus kazanırken müşterileri memnun edin. Artık Amazon dışı pazarlama girişimlerinizden doğan ürün satışlarının ortalama %10'u değerinde bonus kazanabilirsiniz. Ne kadar fazla trafik getirirseniz o kadar fazla bonus kazanma fırsatı elde edersiniz. Bonusunuz, satış komisyonlarınıza kredi olarak uygulanır.
Deney Yönetimi
Müşterilerinin ilgisini çeken ve daha fazla satış yapmasını sağlayan içerikleri öğrenmek üzere deneyler yürüterek liste kayıtlarını optimize etmek isteyen markalar için.
*Bulunurluk ve uygunluk gereklilikleri, programa ve pazaryerine göre değişebilir.

Amazon'da markanızı geliştirin

Brand Registry, markaların Amazon'da başarılı olmasına yardımcı olmak amacıyla özel tasarlanmış araç ve programlardan yararlanabilmeyi sağlar

© 2024, Amazon Services LLC.