Geliştirdiğiniz markayı koruyalım

Markanızı geliştirmek için elinizden gelen her şeyi yaptınız. Bu markayı korumak için birlikte çalışalım.

Markanızı birlikte korur ve içinizin rahat olmasını sağlarız

Amazon olarak, dünyanın en müşteri odaklı şirketi olmaya gayret gösteriyoruz. Bu vizyon doğrultusunda, güvenilir deneyimler oluşturuyor ve hem markaları hem müşterileri dolandırıcılık ve kötüye kullanım olaylarına karşı koruyoruz.

İnovasyonlar yapıyoruz.

Mevcut durum bizim için yeterli değil. Kötü niyetli kişileri ve kötü amaçlı liste kayıtlarını tespit edip durdurmak için makine öğrenimi modelleri dahil ileri seviye teknolojiler geliştiriyoruz. Yatırımlara hiç ara vermeden sürekli korumalar geliştirerek ve korumalarımızı iyileştirerek markaları ve müşterileri koruyoruz.

Güç katıyoruz.

Fikrî mülkiyetinizi kaydetmenize yardımcı oluyor ve
markanızı koruyup büyütmek için yararlanabileceğiniz kaynaklar, uzmanlık ve eğitimler sunuyoruz.

Takip ediyoruz.

İhlalde bulunan çevrimiçi içerikleri önlemek, tespit etmek ve kaldırmak için teknolojiden ve insan kaynaklarından yararlanıyor ancak bununla yetinmiyoruz. Mağazalarımızdaki kötü niyetli kişileri durdurmak ve suçlarının cezasını çekmelerini sağlamak için dünyanın her yerinde markalar, emniyet güçleri ve müşterilerle birlikte çalışıyoruz.

Azimle çalışıyoruz.

İhlalleri önleyen ve kaldıran, sınıfının en iyisi koruma araçları ve veri destekli programlar geliştirdik. Bu konuya odaklanmış araştırmacılar, mühendisler, veri bilimcileri, analistler ve iş liderlerinden oluşan ekibimiz, sahtecilik olaylarının sayısını sıfıra düşürene kadar çalışmalarına devam edecek.

Markanızı korumak ve oluşturmak için gelişmiş programlarımızı kullanın

Brand Registry

Markanızı korumak ve geliştirmek amacıyla tasarlanmış bir dizi araca erişim elde ederek müşteriler için daha iyi bir deneyim oluşturun.

İhlal Bildir

Fikrî mülkiyet ihlallerini veya hatalı liste kayıtlarını tespit edip bildirin. Bu tür bildirimler, markanızla ilgili otomatik korumaları güçlendirir.

IP Accelerator

Fikrî mülkiyet haklarını alarak marka oluşturma ve koruma avantajlarına daha çabuk erişin.

Project Zero

Bizimle iletişime geçmenize gerek kalmadan sahte liste kayıtlarını hemen kaldırabilmenizi sağlayan benzersiz bir özellikten yararlanın.

Markanızı geliştirin

A+ İçerik, Sponsorlu Markalar, Amazon Mağazaları ve Marka gibi gelişmiş marka oluşturma araçlarını kullanın
Markanızı geliştirmek ve büyütmek için kullanabileceğiniz analizler.

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz?

Marka koruma programlarımız ve bunların birlikte nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Amazon'un gücüyle markanızı koruyun

Kararlı

15 binden fazla

Müşterileri, markaları, satış ortaklarını ve mağazamızı sahtecilik, dolandırıcılık ve diğer kötüye kullanım olaylarına karşı korumaya odaklanmış makine öğrenimi bilimcisi, yazılım geliştirici, uzman araştırmacı ve diğer alanlardan çalışan sayısı.

Proaktif

800.000'in üzerinde

Kötü niyetli yeni satış hesabı oluşturma girişimi engellenmiştir.
Etkili

%99'dan fazla

Bir markanın bulup bildirmesine gerek kalmadan proaktif denetimlerimiz sayesinde tespit edilen engellenmiş veya kaldırılmış liste kayıtlarının oranı. Bu liste kayıtlarının ihlal içerdiğinden, hileli, sahte veya başka bir şekilde kötüye kullanım açısından riskli olduğundan şüpheleniliyordu.
Başarı hikayeleri

Markanızı birlikte
koruyup büyütelim

Amazon Brand Registry programına kaydolun

© 2024, Amazon Services LLC.