Fikrî mülkiyet hakkınızı koruyun

Amazon IP Accelerator, işletmelerin Amazon mağazalarında fikrî mülkiyet (IP) haklarını ve markalarını daha hızlı bir şekilde koruma altına almalarına yardımcı olur.

Rekabetçi ücretlerle güvenilir marka vekilleri

IP Accelerator, işletmeleri rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ticari marka tescil hizmetleri sağlayan güvenilir marka vekilleri ile buluşturmaktadır.

Marka korumalarına daha hızlı erişim

Amazon IP Accelerator, işletmeleri rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ticari marka tescil hizmetleri sağlayan güvenilir marka vekilleri ile buluşturmaktadır. kullanan işletmelere, ticari marka tescili resmi olarak çıkmadan aylar, hatta yıllar önce markalarını daha iyi korumak ve büyütmek için Amazon mağazalarındaki marka korumalarına ve marka geliştirme özelliklerine erişme olanağı sunar.
MARKA ÖYKÜLERİ

Markalar ne düşünüyor?

"Amazon'un marka vekillerini incelediğini ve fiyatlandırma konusunda görüşmeler sağladığını bilerek içimiz rahat bir şekilde bizim için önemli olan hususlara, yani markamızı oluşturmaya odaklanabiliyoruz."

Amazon Fikrî Mülkiyet İçin Accelerator hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi blog gönderimizi okuyun veya SSS sayfasınabakın.

Bugün bir marka vekili ile görüşün

Markanız için bir ticari marka beyanında bulunmaya ve marka korumalarına erken erişim elde etmeye başlayın.
© 2022, Amazon Services LLC.